School Notebook

Xubnaha guddiga

Board Chair- Nou Yang

nou.yang@lifeprepschool.org

Parent 

Vice Chair - Mike Day

mike.day@lifeprepschool.org

Community Member

Treasurer-Katie Schlosser 

katie.schlosser@lifeprepschool.org

Teacher

                   

Secretary - Christine Obermueller 

christine.obermueller@lifeprepschool.org

Teacher

Community Member- Gillian Swaby

gillian.swaby@lifeprepschool.org

Community Member-Pang Vang

pang.vang@lifeprepschool.org

Waxaan hadda aqbalnaa codsiyada guddiga ee xubin bulshada ka tirsan! Fadlan email u dir Katie.schlosser@lifeprepschool.org si aad u hesho macluumaad dheeraad ah!

2020-2021 Taariikhaha Shirka

August 16, 2021

September 20, 2021

October 18, 2021

November 15, 2021

December 20, 2021 

January 24, 2022

February 28, 2022

March 21, 2022

**Closed session pursuant to Minnesota Statutes Section 13D.05, subdivision 2(a)(3), for the purpose of discussing private educational data related to a student.

April 18, 2022

May 16, 2022

June 20, 2022

Ogeysiisyada Guddiga

Kulankeena xiga wuxuu noqon doonaa Isniinta, Ogosto 17-keeda 5:00 pm

HALKAN KA DHAGEYSO

Qore

James Zacchini, Executive Director
james.zacchini@guildschools.org 
Minnesota Guild
323 Washington Ave N | Minneapolis, MN 55401
(612) 564-5115

Daqiiqadaha & Ajandayaasha

Siyaasadaha

Dukumiintiyada Degmada

Warbixinta Sannadlaha ah

Qorshaha Istaraatiijiyadeed

Kaarka Warbixinta MN

Qorshaha Akhris / qorista ee Maxalliga ah

Xeerarka Nolosha Prepws

Nidaamka Amniga

Warbixinta Q-Comp

Shaqada ugu Fiican Aduunka