School Notebook

Xubnaha guddiga

Board Chair- Nou Yang

nou.yang@lifeprepschool.org

Parent 

Vice Chair - Mike Day

mike.day@lifeprepschool.org

Community Member

Treasurer-Katie Schlosser 

katie.schlosser@lifeprepschool.org

Teacher

                   

Secretary - Christine Obermueller 

christine.obermueller@lifeprepschool.org

Teacher

Community Member- Gillian Swaby

gillian.swaby@lifeprepschool.org

Community Member-Pang Vang

pang.vang@lifeprepschool.org

Waxaan hadda aqbalnaa codsiyada guddiga ee xubin bulshada ka tirsan! Fadlan email u dir Katie.schlosser@lifeprepschool.org si aad u hesho macluumaad dheeraad ah!

2020-2021 Taariikhaha Shirka

August 16, 2021

September 20, 2021

October 18, 2021

November 15, 2021

December 20, 2021 

January 17, 2022

February 21, 2022

March 21, 2022

April 18, 2022

May 16, 2022

June 20, 2022

Ogeysiisyada Guddiga

Kulankeena xiga wuxuu noqon doonaa Isniinta, Ogosto 17-keeda 5:00 pm

HALKAN KA DHAGEYSO

Qore

Minnesota Guild of Public Charter Schools

Cindy Murphy, Director

323 Washington Ave N

Minneapolis, MN 55401

http://www.guildschools.org/

Daqiiqadaha & Ajandayaasha

Siyaasadaha

Dukumiintiyada Degmada

Warbixinta Sannadlaha ah

Qorshaha Istaraatiijiyadeed

Kaarka Warbixinta MN

Qorshaha Akhris / qorista ee Maxalliga ah

Xeerarka Nolosha Prepws

Nidaamka Amniga

Warbixinta Q-Comp

Shaqada ugu Fiican Aduunka