School Notebook

Xubnaha guddiga

Board Chair- Nou Yang

Nou.yang@lifeprepschool.org

Parent 

Vice Chair -

Treasurer-Katie Schlosser 

Katie.schlosser@lifeprepschool.org

Teacher

                   

Secretary - Christine Obermueller 

Christine.obermueller@lifeprepschool.org

Teacher

Community Member- Mike Day

mike.day@lifeprepschool.org

Community Member- Gillian Swaby

gillian.swaby@lifeprepschool.org

Community Member- Lorna Alamri

Lorna.alamri@lifeprepschool.org

Community Member-Pang Vang

pang.vang@lifeprepschool.org

2020-2021 Taariikhaha Shirka

August 17, 2020

September 21, 2020

October 19, 2020

November 16, 2020

December 14, 2020 

January 11, 2021

February 22, 2021

March 15, 2021

April 19, 2021

May 17, 2021 Annual

June 21, 2021

July 19th, 2021

Ogeysiisyada Guddiga

Waxaan hadda aqbalnaa codsiyada guddiga ee xubin bulshada ka tirsan! Fadlan email u dir Katie.schlosser@lifeprepschool.org si aad u hesho macluumaad dheeraad ah!

Kulankeena xiga wuxuu noqon doonaa Isniinta, Ogosto 17-keeda 5:00 pm

HALKAN KA DHAGEYSO

Qore

Minnesota Guild of Public Charter Schools

Cindy Murphy, Director

323 Washington Ave N

Minneapolis, MN 55401

http://www.guildschools.org/

Daqiiqadaha & Ajandayaasha

Siyaasadaha

Dukumiintiyada Degmada

Warbixinta Sannadlaha ah

Qorshaha Istaraatiijiyadeed

Kaarka Warbixinta MN

Qorshaha Akhris / qorista ee Maxalliga ah

Xeerarka Nolosha Prepws

Nidaamka Amniga

Warbixinta Q-Comp

Shaqada ugu Fiican Aduunka