top of page
School Notebook

Xubnaha guddiga

Board Chair- Nou Yang

nou.yang@lifeprepschool.org

Parent 

Vice Chair - Mike Day

mike.day@lifeprepschool.org

Community Member

Treasurer-Katie Schlosser 

katie.schlosser@lifeprepschool.org

Teacher

                   

Secretary - Christine Obermueller 

christine.obermueller@lifeprepschool.org

Teacher Member - Beth Larson

Beth.larson@lifeprepschool.org

Community Member- Gillian Swaby

gillian.swaby@lifeprepschool.org

Parent Member-Jennie Thao

Jennie.thao@lifeprepschool.org

Waxaan hadda aqbalnaa codsiyada guddiga ee xubin bulshada ka tirsan! Fadlan email u dir Katie.schlosser@lifeprepschool.org si aad u hesho macluumaad dheeraad ah!

2020-2021 Taariikhaha Shirka

January 17th - 5:00 

February 27th- 5:00  

March 20th- 5:00 

April 17th- 5:00 

May 15th- 5:00 

June 19th- 5:00 

No July meeting

Ogeysiisyada Guddiga

Kulankeena xiga wuxuu noqon doonaa Isniinta, Ogosto 17-keeda 5:00 pm

HALKAN KA DHAGEYSO

Qore

James Zacchini, Executive Director
james.zacchini@guildschools.org 
Minnesota Guild
323 Washington Ave N | Minneapolis, MN 55401
(612) 564-5115

Daqiiqadaha & Ajandayaasha

Siyaasadaha

Dukumiintiyada Degmada

Warbixinta Sannadlaha ah

Qorshaha Istaraatiijiyadeed

Qorshaha Akhris / qorista ee Maxalliga ah

Xeerarka Nolosha Prepws

Nidaamka Amniga

Financials

Kaarka Warbixinta MN

Warbixinta Q-Comp

Shaqada ugu Fiican Aduunka

Local Literacy Plan

bottom of page